Jesteśmy firmą rodzinną, która przez 15 lat  efektywnej pracy oraz solidnej działalności zjednała sobie zadowolonych klientów i usatysfakcjonowanych partnerów biznesowych. Sukces naszej firmy to dzieło rąk trzech braci gdzie profesjonalizm i serce do zawodu stawiane jest na pierwszym miejscu.

Podstawowym celem strategicznym firmy MARKPOL jest rozwój i doskonalenie świadczonych przez nas usług w zakresie transportu oraz dążenie do wzmocnienia swojej pozycji na rynku europejskim. Znamy potrzeby i wymagania jakościowe dużych korporacji międzynarodowych i jesteśmy przygotowani do wszelkiego rodzaju współpracy w dziedzinie transportu.

Swoim zasięgiem działania obejmujemy wszystkie kraje Unii Europejskiej. Jesteśmy specjalistami w zakresie transportu do Włoch oraz Hiszpanii. Wiodącym kierunkiem są także Niemcy, Anglia, Holandia i Belgia.

To, co nas wyróżnia na rynku firm działających w zakresie transportu drogowego to kompleksowość świadczonych usług. Jesteśmy firmą ceniącą Klienta, dbamy o jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych.

Firma Markpol  liczy obecnie 30 zestawów chłodniczych i jest rozbudowywana w oparciu o stałą współpracę z najlepszymi producentami sprzętu dla branży transportowej.

Mamy świadomość, że to naszym Klientom zawdzięczamy rozwój. To Oni od 15 lat zlecają nam przewozy najróżniejszych produktów. Każdy klient to osobna historia oraz kolejne doświadczenie.

Dziś o transporcie wiemy już bardzo wiele i z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Rzetelnie wywiązujemy się z terminów, pomnażając skutecznie liczbę zadowolonych kontrahentów, do których chętnie zaliczymy również Państwa.

Firma MARKPOL to nie tylko profesjonalista branży transportowej, ale również producent krzewów ozdobnych i choinek świątecznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży na stronach www.krzewymarkus.pl oraz www.choinkimarkus.pl.

Wykwalifikowany personel, rodzinne zaufanie, oraz doświadczenie połączone z rozwagą w działaniu, sprawiają że realizujemy zadania na kilku płaszczyznach.