Paweł MARKUS

Spedytor Międzynarodowy

Dążymy do doskonałości w zarządzaniu nasza flotą i zakupie wyłącznie nowych pojazdów.

Flota firmy Markpol liczy obecnie 30 zestawów chłodniczych i jest rozbudowywana w oparciu o stałą współpracę z najlepszymi producentami sprzętu dla branży transportowej: MERCEDES, DAF, SCHMITZ oraz THERMOKING.

Dysponujemy ciągnikami siodłowymi z naczepami o ładowności do 23 ton, wyposażonymi w 33 europalety. Specyfikacja techniczna sprzętu zapewnia wysoką jakość i dysponowanie nowoczesnymi zestawami, których średnia wieku wynosi około 2 lat. Czujemy się współodpowiedzialni za nasze otoczenie, dlatego wszystkie nasze pojazdy spełniają europejskie normy ekologiczne EURO 5.

Zwracamy również szczególną uwagę na bezpieczeństwo i niezawodność pojazdów, dlatego też w całym okresie użytkowania pojazdów są one serwisowane wyłącznie w autoryzowanych serwisach. Zapewniamy całodobowy monitoring wszystkich pojazdów dzięki systemowi GPS oraz stałą łączność z kierowcami, którzy wyposażeni są w telefony komórkowe oraz laptopy. Wszystkie naczepy chłodnie wyposażone są w elektroniczny termograf, dane z rejestratora przechowywane są w bazie firmy oraz udostępnianie na życzenie klientów.

Współpraca z wieloma importerami żywności obliguje firmę MARKPOL do utrzymania taboru w idealnym i sterylnym stanie oraz przestrzeganie systemu HACCP.